Art of Experience

Sztuka urzeczywistniania marzeń

Specjalizujemy się w przekształcaniu
Twoich aspiracji w niezapomniane doświadczenia.

W tym obszarze usług Columbus Arte, odkrywamy niezwykłość, otwierając drzwi dostępu do najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie, wymarzonych destynacji, kreując niezapomniane celebracje uroczystości czy realizując najbardziej wyszukane indywidualne projekty.

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się sportem, kulturą, sztuką, motoryzacją czy też pragniesz celebrować ważne dla Ciebie i Twoich najbliższych wydarzenie w niesamowitym miejscu, jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie niezapomnianych wrażeń i dostarczenie niezwykłych emocji.

©Nick Zharkov

Bez względu na to, jak wyjątkowy i niekonwencjonalny jest Twój pomysł, z przyjemnością podejmiemy wyzwanie urzeczywistnienia Twoich aspiracji.

Mamy przyjemność realizować marzenia naszych klientów w następujących obszarach:

KULTURA I SZTUKA

Umożliwiamy obecność na najbardziej renomowanych festiwalach filmowych i muzycznych, ekskluzywnych koncertach, premierach i wernisażach pozwalając zanurzyć się w elektryzującą atmosferę, która wykracza poza czas i miejsce.

 

Współpracujemy z artystami, którzy przełożą Twoją wizję, historię lub osobistą narrację na urzekające dzieło sztuki. Poczuj radość z posiadania jedynego w swoim rodzaju arcydzieła, zlecając wykonanie obrazu lub rzeźby na zamówienie. Od początkowej koncepcji do końcowego pociągnięcia pędzla, przeprowadzimy Cię przez proces twórczy, upewniając się, że dzieło współbrzmi z Twoimi pragnieniami.

Od kameralnych występów, solowych recitali aż po orkiestry symfoniczne, współpracujemy z wybitnymi muzykami, którzy wykonają specjalnie dobrany do Twoich preferencji repertuar. Zanurz się w urzekającym świecie muzyki na prywatnym koncercie. Daj się oczarować i doświadcz czystego piękna muzyki w zaciszu swojego salonu, w prestiżowej sali koncertowej lub innym wyjątkowym miejscu.

SPORT I MOTORYZACJA

Oferujemy dostęp do najbardziej ikonicznych wydarzeń sportowych na świecie.

Możesz być świadkiem historycznych tenisowych pojedynków w Wimbledonie, czuć tętent kopyt podczas wyścigów konnych w Ascot lub zanurzyć się w ekscytującym świecie wyścigów Formuły 1.

 

Rekomendujemy i umożliwiamy obecność na prestiżowych turniejach sportowych, a także licytacjach, konkursach, wystawach motoryzacyjnych.

Współpracujemy z ekspertami z dziedziny motoryzacji, w tym klasycznej. Realizujemy projekty motoryzacyjne od konsultacji, poprzez wyszukanie, zakup nawet najbardziej unikatowych egzemplarzy samochodów.

Prowadzimy projekty personalizacji auta, z najbardziej wyszukanymi, indywidualnie dopasowanymi rozwiązaniami estetycznymi i mechanicznymi.

EDUKACJA I WARTOŚCI RODZINNE

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie edukacji. Rozumiemy znaczenie doskonalenia umiejętności, ciągłego rozwoju osobistego, wagę przywiązywaną do edukacji. Oferujemy spersonalizowane usługi doradztwa edukacyjnego, uwzględniające unikalne zainteresowania, aspiracje i cele edukacyjne.

W Columbus Arte wiemy, jak ważne jest zapewnienie najlepszych możliwości rozwoju naukowego. Dlatego towarzyszymy rodzicom w procesie wyboru szkół zarówno lokalnie, jak i globalnie, starannie wyszukując te, które są zgodne z ich filozofią edukacyjną a także spełniają specyficzne potrzeby i aspiracje ich dzieci.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Angażujemy się w osobiste projekty, które wymagają indywidualnego podejścia, współpracy z ekspertami i mistrzami wielu dziedzin. Wspieramy kreatywne idee, artystyczne wizje, przeprowadzamy nawet najbardziej wymagające projekty z dziedziny sztuki, filantropii, edukacji i zaangażowania społecznego.

Głęboko wierzymy w potęgę sztuki. Od zlecenia napisania opery lub musicalu, poprzez tworzenie osobistej kolekcji dzieł sztuki, po wydanie własnej książki, wystawienie sztuki czy zorganizowanie wernisażu – niezależnie od charakteru czy wielkości przedsięwzięcia, W Columbus Arte każdy projekt traktujemy jak pièce de résistance.

Osobom, które pragną wywierać pozytywny wpływ poprzez działalność filantropijną, oferujemy kompleksowe doradztwo dostosowane do unikalnych aspiracji i zainteresowań. Pomagamy ustanawiać fundacje, fundować stypendia i wspierać lub tworzyć instytucje kulturalne, które utrwalają sztukę i kształcą przyszłe pokolenia artystów.

Skontaktuj się z nami i spełnij swoje marzenia