Kim jesteśmy?

Od pomysłu po dzieło sztuki – jesteśmy Twoimi partnerami w tworzeniu doświadczeń i wydarzeń, które przekraczają oczekiwania.

Bazując na głębokiej pasji do sztuki, stworzyliśmy przestrzeń, gdzie spotykają się artyzm i biznes – Columbus Arte.

Nasza współpraca z uznanymi artystami z wielu dziedzin sztuki, takimi jak Rafał Olbiński, Andrzej Pągowski, Józef Wilkoń czy Michał Urbaniak, a także z miejscami premium, artystycznymi przestrzeniami i instytucjami kultury, pozwala nam przekształcić biznesowe spotkania w niezwykłe artystyczne wydarzenia, upominki firmowe w unikalne dzieła sztuki i prywatne uroczystości w niezapomniane doświadczenia.

Celem Columbus Arte jest napełnienie każdego projektu kreatywnością, ekskluzywnością i wyraźną wizją artystyczną.

©Józef Wilkoń 

Czym się zajmujemy?

C

Columbus Arte na nowo definiuje świat korporacyjnych doświadczeń, brandingu i artystycznego zaangażowania

Dzięki wyjątkowemu połączeniu sztuki i biznesu zapewniamy doświadczenia, które wzmacniają wizerunek firmy, pogłębiają relacje z partnerami i pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji.  

Art of Events

Kreacja i organizacja niepowtarzalnych, prestiżowych wydarzeń biznesowych o charakterze artystycznym, szytych na miarę i kreujących pożądany wizerunek.

Art of Gifting

Współpracujemy z wybitnymi artystami, aby zaprojektować firmowe upominki i biznesowe prezenty nasycone najwyższej klasy kunsztem i elegancją.

Art of Experience

Najwyższej klasy sztuka dostarczania indywidualnych, luksusowych doświadczeń związanych z pasjami, rozwojem osobistym i aspiracjami.