Art of Gifting

Sztuka obdarowywania

Kreujemy znaczące, jedyne w swoim rodzaju prezenty biznesowe.

W świecie biznesu nie da się przecenić siły dobrze przemyślanego prezentu. W Columbus Arte podnosimy sztukę obdarowywania na wyższy poziom, nadając każdemu prezentowi niezrównany artyzm i kunszt wykonania.

Aby odpowiednio zaprezentować pracę artystów, uwypuklić pomysły kreatywne, osiągnąć najwyższą jakość i oddać charakter projektu współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami w swoich dziedzinach.

Wraz z rzemieślnikami, mistrzami takimi jak introligatorzy, drukarze, stolarze, mistrzowie pracujący ze skórą, ceramiką, metalem, czy tkaniną łączymy najnowsze trendy w dziedzinie druku, materiałów oraz uszlachetnień z ręcznie wykonywanymi elementami personalizacji i konfekcjonowania, szlifując każdy, najdrobniejszy detal projektu.

Wyjątkowe, spersonalizowane podejście do upominków korporacyjnych działa jak katalizator silniejszych i bardziej produktywnych relacji biznesowych.

W ramach Art of Gifting oferujemy:

Zestawy i boxy prezentowe

Oferujemy zestawy prezentowe w jakości premium, w wykwintnej, autorskiej oprawie sygnowanej przez Columbus Arte. Komponujemy zestawy z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów które zachwycają kiedy chcesz podziękować, wyrazić uznanie lub potrzebujesz pilnie prezentu najwyższej jakości.

Unikatowe projekty specjalne  

Dla uhonorowania wyjątkowych osób lub doniosłych okazji, tworzymy pojedyncze, niepowtarzalne przedmioty lub limitowane edycje, które przekraczają oczekiwania. Dbając o każdy detal, kreujemy indywidualnie dopasowane działa sztuki, będące symbolem głębokiego uznania, ze swoistą wartością emocjonalną dla obdarowanej osoby, czyniąc z prezentu prawdziwie szczery i wzruszający gest.

Upominki promocyjne

Odbierane na zakończenie wydarzenia goody bags, w naszym wydaniu są wisienką na torcie, niespodzianką powiązaną tematycznie z wydarzeniem. Unikatowym, kreatywnym upominkiem, który mile zaskoczy gości i stanowi idealne przedłużenie doświadczenia, które właśnie mieli możliwość przeżyć.

Wyjątkową oprawę świąteczną

Artystyczne świąteczne kartki i unikatowe upominki, wykreowane z uwzględnieniem wartości i historii firmy, wspierające wizerunek marki, prawdziwie doceniające pracowników i partnerów biznesowych. Lubimy pracować nad ciągłością, pokazywać za każdym razem coś nowego, ale ze wspólnym mianownikiem. Tworząc tradycję, kolekcję i zapewniając odbiorcom ten dreszczyk oczekiwania – co tym razem wymyślili?

Skontaktuj się z nami i przekonaj się o sile prezentów, które mają znaczenie